Dolgu Uygulamaları

assdd - Dolgu Uygulamaları

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

dolgu uygulamalari - Dolgu Uygulamaları
dudak dolgu - Dolgu Uygulamaları

Dolgu uygulamaları ile dudakların dolgunlaştırılması, alt ve üst dudak arası oranların düzeltilmesi, konturlarının daha belirginleştirilmesi sağlanabilir. Aynı zamanda ağız açıklığı görüntüsü…

goz cevresi - Dolgu Uygulamaları

Göz çevresindeki kazayağı dediğimiz mimik çizgileri, dudak üstünde özellikle sigara içenlerdegörülen çizgiler ve burun kenarlarından aşağı uzanan gülümseme çizgileri dolgu uygulamaları ile yok edilebilir.

yuz ve cene - Dolgu Uygulamaları

İlerleyen yaşla birlikte çene ovali bozulur. Yüzdeki yağ kompartmanları erimeye ve deforme olmaya başlar. Bazen de çene genetik olarak küçük,geride olabilir ve çene ovali istenildiği gibi olmayabilir. Çene ovalinin düzeltilmesi, çeneye şekil verilmesi …

burun estetik - Dolgu Uygulamaları

Dolgu uygulamaları ile ameliyat olmadan burun ucunu kaldırmak, burundaki çöküntüleri ve eğrilikleri düzeltmek, şekil değişiklikleri yapmak mümkündür. Bu işlemler sadece lokal ağrı kesici krem ve ilaçlar ile uygulanmaktadır.

elmacik kemigi - Dolgu Uygulamaları

İlerleyen yaşla birlikte elmacık kemiklerinin bulunduğ bölgedeki yağ dokusu deforme olmaya ve azalmaya başlar. Yağ dokusunun dağılımı bozulur. Bu da yüzün daha yaşlı ve yorgun görünmesine neden olur.

kulak memesi - Dolgu Uygulamaları
Kulak memesinde ilerleyen yaş ile birlikte gelişen veya yapısal olarak mevcut olan şekil bozuklukları, sarkma ve incelmeler dolgu uygulamaları ile giderilebilir ve düzeltilebilir.
el genclestirme - Dolgu Uygulamaları
El gençleştirmede amaç el sırtında azalmış olan cilt altı dokusunu yerine koymak, incelmiş ve yıpranmış cildin kalitesini arttırmak ve ciltteki lekeleri ortadan kaldırmaktır.