Somon Dna

assdd - Somon Dna

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

somon 300x200 - Somon Dna
Somon DNA

Somon DNA Nedir?
Günümüzde SOMON DNA içeren ürünlerin yaşlanma belirtilerini engellediği ve hatta meydana gelmiş olan belirtileri ortadan kaldırıp iyileştirdiği yönünde klinik çalışmalar mevcuttur.
SOMON DNA ve onunla kombine edilmiş Hyaluronik Asitli solüsyonların kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Hyaluronik Asit vücudumuzun bağ doku yani destek doku elemanlarından bir tanesidir.
Zamanın doğal bir sonucu olan yüz yaşlanması günümüzde dış etkenler nedeniyle daha erken dönemlerde farkedilir hale gelmiştir. Sigara, güneş ışınları, hava kirliliği, stres, dengesiz beslenme gibi faktörler cilt yaşlanmasını hızlandırır. Cildimizde kuruluk, kırışıklık, lekeler, sarkmalar oluşmaya başlar. Somon DNA içerdiği peptidler, vitamin kompleksleri ve hyaluronik aist sayesinde cilt yenilenmesini sağlayan mekanizmaları harekete geçirerek bu etkileri tersine çevirir.
Cildimiz yaşlanma etkilerine cilt yenilenmesini sağlayan kollajen ve elastin üretimini, kanlanmayı artırarak, büyüme faktörleri salgılayarak karşı koymaya çalışır. Ancak zamanla bu mekanizmalar yavaşlar. Somon DNA uygulamsı gibi antiaging uygulamalarının amacı bu tamir mekanizmalarını harekete geçirmek ve hızlandırmaktır.
Somon DNA uygulaması lokal anestezi sonrasında yapılabilen ve işlemden sonra kişinin hemen günlük hayatına dönmesine olanak sağlayan bir uygulamadır.