Saç Dolgusu

assdd - Saç Dolgusu

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

sacdolgusu 300x169 - Saç Dolgusu
SAÇ DOLGUSU

Saç Dolgusu, saç uzmanları tarafından özel bir formül kullanılarak oluşturulan bir enjeksiyon jelidir. Saç hücrelerini güçlendirmeye ve saçlı deriyi canlandırmaya yardımcı olur.

Saç Dolgusu saçlı derinin kan dolaşımını artırır, ayrıca saç köklerini canlandırır. Saç foliküllerinin boyutunu artırarak saçların büyümesini sağlar ve saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur.

Saç dökülmesi, saç incelmesi ve kalitesinde azalma dahil olmak üzere sadece saç problemlerinin tedavisi için geliştirilmiştir. Sürekli salım ve transdermal dağıtım teknolojisi ile geliştirilen bu Saç Dolgu ürünü, bu alanda ve pazarda dünya çapında en güçlü ürün olarak kabul edilmektedir.

Saç Dolgusu saçlı deriye  intra-dermal olarak enjekte edilen bir jeldir. İçeriğindeki bu özel salım teknolojisi sayesinde, tüm aktif içerik saçlı deri yüzeyinin en iç katmanlarına kadar ulaştırılır.

Saç Dolgu maddesindeki bileşenler Hyaluronik Asit ve çeşitli peptitlerdir. Bu peptitler Decapeptide-28, Decapeptide-18, Decapeptide-10, Oligopeptitde-71, Oligopeptitde-54, Octapeptide-2, and Octapeptide-11 dir.Bunlar uluslararası düzeyde onaylanmış patentli peptitlerdir. Tedaviden sonra hastanın vücuduna herhangi bir zarar vermezler. Patentli peptit bileşenleri birçok yarar sağlar. İlk olarak, seyrek kılların gücünü ve saç kalınlığını artırır. Yenilikçi transdermal dağıtım sistemi nedeniyle, jeldeki peptitler en derin foliküllere güvenle erişebilir Decapeptid-18 ve Decapeptide-28 kombinasyonu saç büyümesinin yollarını simüle etmeye ve saç büyümesini iyileştirmek için kök hücreleri başlatmaya yardımcı olur.

Decapeptid-18 ve Decapeptide-28 kombinasyonu saç büyümesini iyileştirmek için kök hücreleri uyarmaya yardımcı olur.

Bu arada Decapeptid-10, saç foliküllerinde anjiyogenezini yani yeni damar oluşumunu artırır. Bu apopitozu yani hücre ölümünü önleyecektir.

Ek olarak, Decapaptide-19 ve Oligopeptide-71, saç foliküllerinin oluşumunu en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Bu kombinasyon saç rengini oluştururken de çok faydalıdır.

Oligopeptid-54, saç dökülme yollarını engellemek için saç hücrelerini güçlendirir.

Saç dolgusu tek saç dökülmesi tedavisinde ve saçın kalitesini artırmak amacıyla tek başına kullanılabileceği gibi, diğer saç tedavi yöntemleri olan PRP, mezoterapi ile de kombine kullanılabilir. Bu şekilde tedavinin etkinliği artırılmış olur.