Diğer Uygulamalar

assdd - Diğer Uygulamalar

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

diger - Diğer Uygulamalar
cilt bakimi - Diğer Uygulamalar

Çevre kirliliği, stres, dengesiz beslenme, hormonlu gıdalar, sigara gibi olumsuz etkenler cilt yapımızda bozulmalara sebep olur.

prp - Diğer Uygulamalar

PRP, “Platelet Rich Plasma” platelet (trombosit, pıhtı hücresi) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir.

dermaterapi - Diğer Uygulamalar

Dermaterapi kök hücre ekstresi ile birlikte büyüme faktörlerinin cilt üzerine Dermaroller denilen özel bir alet kullanılarak uygulanmasıdır.

mezoterap - Diğer Uygulamalar

Mezoterapi, doğal bitki ekstreleri, homeopatik ajanlar, ilaçlar, vitaminler, enzimler, hormonlar ve mikroskopik miktarlarda diğer biyoaktif maddelerin değişken karışımlarının intradermal enjeksiyonu ile yapılan bir tedavi yöntemidir.

prp - Diğer Uygulamalar

Çeşitli kimyasal ajanlar kullanılarak hasar görmüş, problemli deri tabakasının yenilenmesi amacıyla uygulanmaktadır.

somon dna - Diğer Uygulamalar

Günümüzde SOMON DNA içeren ürünlerin yaşlanma belirtilerini engellediği ve hatta meydana gelmiş olan belirtileri ortadan kaldırıp iyileştirdiği yönünde klinik çalışmalar mevcuttur.

1 - Diğer Uygulamalar

Lazer uygulamalarının hangi mekanizmayla yaşlanmayı önleyici ve kırışıklıkları giderici etki gösterdiğinin anlaşılması için öncelikle cildimizin nasıl yaşlandığının anlaşılması gerekir.

2 - Diğer Uygulamalar

Son yıllarda tırnak mantarı tedavisinde ilaç kullanımı ve cerrahi yöntemlere alternatif olarak lazer sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.

3 1024x410 - Diğer Uygulamalar

Genetik yatkınlığın yanında güneş ışınlarına maruz kalma, bazı deri hastalıkları, kortikosteroid gibi bazı ilaçların uzun süreli ve bilinçsiz kullanımı gibi faktörler kılcal damar çatlaklarına neden olabilmektedir.

5 1024x483 - Diğer Uygulamalar

Sivilce derideki yağ bezlerinin fazla çalışması, yağın atılamayıp birikmesi, gözenekleri tıkaması, bakterilerin çoğalarak iltihaplanma oluşturması sonucu oluşur.