Atatürk Mah. Alemdağ Caddesi
Santral İş Merkezi No:12-10 Kat:1 Da:6
Ümraniye / ISTANBUL

Hydrafacial MD

HD Cilt yenileme sistemi Hydra Facial; akne tedavisi, iz tedavisi, leke tedavisi ve olgun ciltlerde antiaging tedavide kullanılan profesyonel bir cilt bakım ve yenileme sistemidir.

Cilt lezyonlarında Devrim Yaratan Teknoloji, Cilt yüzey yenileme

Hydradermabrazyon yöntemi; ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi gibi işlemlerin kombine edildiği bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlamaktadır. Hydra Facial MD her cilt tipi için kullanılabilen bir sistemdir. Yağlı ve akneli ciltlerde, lekeli ciltlerde, kuru ve allerjik ciltlerde, olgun ciltlerde profesyonel bir cilt temizliği ve yenilenmesi sağlamaktadır. Hydra Facial MD sistemi özel vakumlu bir teknolojidir. Bu teknoloji ile cilde uygulanan ürünler cilt altına nüfuz eder ve maksimum etki gösterir.
Hydra Facial sisteminde kullanılan ürünlerin allerjik reaksiyon riski yoktur.
Her cilt tipi için uygun bakım olanağı sağlar.
Elle cildi tahriş etmeden siyah noktaların temizliğini sağlar.
2011 yılından günümüze yılın ‘en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü almıştır ve FDA onayı alan tek bakım cihazıdır.

HD Cilt teknolojileri ve Hydra Facial bir çok film yıldızının tercihi

Televizyonlarda HD teknolojisinin çıkışıyla artan görüntü kalitesi, yıldızlarda da cilt görünümünde yüksek kaliteye olan ihtiyacı arttırdı. Böylece Amerikan firması Edge, Hydradermabrazyon teknolojisini geliştirererek dünyaya HD cilt tedavisini getirdi.
Hydra Facial MD sisteminde 5 basamak bulunmaktadır, bu basamaklarda 4 farklı solüsyon kullanılmaktadır:
Cilt temizliği: Vortex hydra temizleme özelliği cilt yüzeyinden geçirilen yüksek hızlı solüsyonların çözme gücüyle cilt üzerindeki ölü doku ve artıkları söker alır. Vortex Extraction ile ciltte oluşan siyah noktaların acısız bir şekilde solüsyonlar tarafından enzimatik olarak çözünür ve oluşturulan vakum negatif basıncı ile çıkartılması ile cilt temizlenir.
Özel Glikokik asit ve salisilik asit karışımını kombine eden fiziksel ve kimyasal peelingi aynı anda sunan bu işlem ile optimal sonuçlar elde edilir. Standart kimyasal peeling uygulamaların aksine çok daha kısa süren iyileşme süreci ve mükemmel sonuçlar sunar. Cilt işlem sonrasında çok iyi nemlenir ve yumuşak pürüzsüz bir görünüme kavuşur.
Derinlemesine peeling: Özellikle yüzün T bölgesindeki sebum yapımını azaltmak içindir. Salisilik ait bazlı solüsyon akneli, akneye yatkın ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Sebumu yumuşatır cilt debrisini çıkarı beyaz ve siyah noktacıkların acısız bir şekilde çıkarılmasını sağlar.
Yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bakım: Hyaluronik asit, peptidler ve antioksidanlar içeren bakım ürünü kullanılarak yapılır. Bu aşama ile cildin derinlemesine nemlenmesi sağlanmaktadır.
LED ışık tedavileri Kırmızı LED: Kollejen ve elastin yapımını sağlayarak cildi sıkılaştırır Mavi LED: Sivilceye neden olan P.acnes isimli bakterilerin yok edilmesini sağlar, yağlı ve akneli ciltlerde uygulanır Hydra Facial sistemi bir hafta aralıklarla toplam 4 seans uygulanır. Sonraki seanslara 3-4 aylık aralıklarla devam edilebilir. Hydrafacial Kimler için Önerilebilir;
Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeyel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinde aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hydrafacial mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

Hydrafacial İşleminin kullanıldığı alanlar

  • Siyah nokta ve ergenlik sivilcelerinin tedavisi,
  • Cilt yağ ve nem dengesinin sağlanması,
  • Elle sıkma işlemi olmaksızın özel solüsyonlarla etkinin sağlanıp yağ, kir ve ölü epidermis hücrelerinin vakumla cilt yüzeyinden uzaklaştırılması,
  • Güneş hasarlarını iyileştirmesi,
  • Düzenli uygulamalarla ince kırışıklıklarda açılma ve sıkı bir cilt yapısı oluşumunun sağlanması,
  • Akne İzlerinden tedavisi,
  • Renk Düzensizliklerinin azaltılması.
  • Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.
Sizleri Dünyaca ünlü doktorların önerdiği Üstün Hydrafacial Teknolojisi ile buluşturuyoruz. Hollywood ve Türk yıldızlarının Cilt bakımında tercih ettiği bu sistem ile sizde cildinize hak ettiği değeri verin ve cildinizdeki sivilce, siyah nokta ve akne izlerinden konforlu bir şekilde kurtulun.