Atatürk Mah. Alemdağ Caddesi
Santral İş Merkezi No:12-10 Kat:1 Da:6
Ümraniye / ISTANBUL

Cihaz Sistemleri Ve Kullanım Alanları

1.ve 2. Derece selülitler için;

VAKUM TERAPİ


Birinci ve ikinci derece selülitleri tedavisi, vücudun toparlanması ve şekillendirilmesinde BIODERM cihazı ile vakumterapi uygulanır.

BIODERM cihazı ile sorunlu bölgelerde;

• Kan dolaşımı hızlanır,

• Yağlar parçalanır,

• Yağların atılımı sağlanarak yüzeysel selülitlerin tedavisi yapılırken, vücutta hızlı bir sıkılaşma ve toparlanma meydana gelir.

2.ve 3.derece selülitler ve kaslar için;

ELEKTROSTIMULASYON


2.ve3. derece selülitlerde ve yağların daha yerleşik, sorunun daha yoğun olduğu bölgelerde ise MULTIWELL ELEKTROSTIMULASYON cihazı kullanılır. Elektrostimülasyon; yağları parçalamaya ve kasları güçlendirmeye yönelik iki farklı program içerir.

Bunun sayesinde kişilerin problemlerine bağlı olarak aynı seansta hem yağ parçalama hem de kas güçlendirme işlemleri bir arada güvenle uygulanabilir. Böylece aşırı yağlanma olan bölgeler tedavi edilirken aynı zamanda kas grubu da kuvvetlendirilir.

4.derece selülit ve yoğun yağlanma için;

ULTRASON TERAPİ (KAVİTASYON)

Obezite ve 4.derece ileri selülit tedavilerinde ise MULTIWELL CELLSONIC cihazı kullanılır. Bu cihaz, sorunlu bölgelere bağlanan pedler yardımı ile düşük frekanslı ses dalgalarının yarattığı titreşimlerle en derindeki yağları parçalar.

Düşük frekans özelliğinin yarattığı olumlu etkiler fizyoterapistler ve hekimler tarafından da onaylanan Ultrasound; siz dinlenirken pedler aracılığıyla yağları parçalayan “tamamen acısız-ağrısız-zahmetsiz” bir yöntem!

Serbest kalan yağların atılımı için;

PRESSOTERAPİ

Diğer 3 Multiwell tekniği ile serbest bırakılan yağların atılımında ise PRESSOTERAPİ cihazı kullanılır. Kan ve lenf dolaşımı hızlandırarak vücuttan ödem atılımı sağlanır. PRESSOTERAPİ’nin yarattığı masaj etkisi ile de kendinizi rahat ve yenilenmiş hissedersiniz.

BÖLGESEL İNCELME SİSTEMİNİN AVANTAJLARI:

• Güvenli, ağrısız, hızlı ve etkili sonuç

• Selülit ve yağ parçalamada son derece etkili

• Liposuctiona alternatif en güçlü yöntem.

• Kalıcı sonuçlar

• Yüz ve vücut için ayrı tasarlanmış özel el probları