Atatürk Mah. Alemdağ Caddesi
Santral İş Merkezi No:12-10 Kat:1 Da:6
Ümraniye / ISTANBUL

Bölgesel İncelme Ve Zayıflama

Günümüzde hareketsiz yaşam, yanlış beslenme ve genetik yatkınlıklar sonucu karın, yan bölgeler, basen ve bacaklarda inatçı yağlar oluşmaktadır. Bölgesel incelme, oluşan bu inatçı yağların aletler yardımıyla parçalanması sonucu gerçekleşen incelme işlemidir.

Hastanemizde bu amaçla "Multiwell Bölgesel İncelme Sistemi" uygulanmaktadır.

MULTİWELL BöLGESEL İNCELME TEKNOLOJİSİ bölgesel zayıflama ve incelme, selülitlerin tedavisi, bölgesel yağ birikimleri gibi şikayetleri yok etmede kullanılan en son teknolojidir.

BöLGESEL İNCELMEDE SON TEKNOLOJİ MULTİWELL İNCELME SİSTEMİ NEDİR?

Bölgesel yağlanma ve selülit tedavilerinde genel yaklaşım bu bölgelerdeki yağların parçalanması, kan dolaşımının hızlandırılması ve parçalanan yağların atılımının sağlanması prensibine dayanmaktadır. Bunun yanı sıra genel veya bölgesel zayıflama sonucu veya yaşlanma, doğum gibi fizyolojik olayların etkisi ile vücudumuzda meydana gelen gevşemelerin de tedavisinin yapılması gerekmektedir. Bu da kas sistemlerinin şekillendirilmesine yönelik işlemlerin kişiler veya sistemler tarafından yapılmasını gerektirir.
Günümüz yaşam koşulları düşünüldüğünde bu gibi sorunların tedavisi ve çözümüne yardımcı bir çok sistem geliştirilmiştir.
Kilo ve selülit problemleriniz hangi bölgede olursa olsun sadece o bölgeyi etkileyen Multiwell bölgesel incelme ve selülit tedavisi ünitesi beş farklı cihaz sistemi ile hizmetinizdedir.

Vücut Analizi

Zayıflama programına başlamadan önce OHMNISCAN cihazı ile vücudumuzdaki yağ, kas, su oranını analiz ederek fizyolojik durumumuz saptanır. Fiziksel muayene ve kişisel bilgilerinize göre size özel bir program hazırlanır. Gerekirse diyetisyen tarafından fizyolojik durumunuza uygun beslenme programı da düzenlenebilir.