AMELİYATSIZ SIRT GERME

assdd - AMELİYATSIZ SIRT GERME

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

AMELİYATSIZ SIRT GERME 294x300 - AMELİYATSIZ SIRT GERME
AMELİYATSIZ SIRT GERME

Ameliyatsız Sırt Germe

Özellikle bayanların sırt ve kanat bölgesinde zamanla sarkmalar ve yağlanmalar olabiliyor. Bu yağlanma ve deri bollaşmaları özellikle sutyen askısına yakın bölgelerde ciddi anlamda görsel bir soruna, probleme neden olarak hastanın psikolojisini kötü yönde etkileyebiliyor.

Sırt bölgesindeki deri dokusunun yağlanmasının ve sarkmasının farklı nedenleri olabilir. Ancak temel nedenler aşırı kilo alıp verme, spor yapmama ve genetik olarak doku zayıflığıdır.

Sırt ve kanat bölgesindeki bu can sıkıcı ve rahatsız edici sarkmalardan kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması.

Saten vücut germe ‘de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.

Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek  farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak mümkündür.

Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.

Sırt ve kanat bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 46 tır ve seans aralıkları 714 gündür.