Ameliyatsız Kol Germe

assdd - Ameliyatsız Kol Germe

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

kol germe 300x209 - Ameliyatsız Kol Germe
Ameliyatsız Kol Germe

Ameliyatsız Kol Germe

Yaşla birlikte cildimizdeki kollajen ve elastik lifler azalır ve deri sıkılığını kaybeder. Bu durum derimizi gevşek hale getirir.

Üzerine bir de hareketsizlik,sık kilo alıp verme,hamilelik, hormonal bazı bozukluklar eklendiğinde, kaslarda gevşeme ve sarkmalar da oluşur. Sarkmaların kişiyi en çok rahatsız ettiği bölgelerden birisi de kol bölgesidir.

Kollardaki bu can sıkıcı ve rahatsız edici sarkmalardan kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması.
Saten vücut germe’de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.

Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak mümkündür.
Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.

Kol bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 46 dır ve seans aralıkları 714 gündür.