Ameliyatsız Karın Germe

assdd - Ameliyatsız Karın Germe

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

Ameliyatsiz Karin 300x225 - Ameliyatsız Karın GermeAmeliyatsız Karın Germe

Günümüzde hareketsiz yaşam, yanlış beslenme ve genetik yatkınlıklar sonucu karın, bel bölgesi, basen ve bacaklar, kalçalar, diz bölgesi, baldırlar, kollar ve hatta boyun ile gıdı bölgesinde  inatçı yağlar oluşmaktadır.

Kilo alırken ve verirken vücudumuzun hangi bölgelerinden o kiloyu alacağımız ve vereceğimiz genel anlamda genetik yapımızla ilişkilidir. Kilo alayım ama sadece ince olan kollarım kalınlaşsın, kilo vereyim ama sadece kalçamdan gitsin diyebilme şansımız maalesef yok…  Buna karar veren ebeveynlerimizden aldığımız genetik mirasımız. Tabii daha az oranda beslenme alışkanlıklarımızın, hayat tarzımızın, işimizin de etkileri mevcut. Ama ana faktör genlerimiz.

Eğer kişi kiloyu vücudunun her yerinden eşit oranda alıyor ve veriyorsa çok şanslıdır. Genellikle diyet ve egzersiz vücudunun şekillenmesi için yeterlidir. Sonrasında hayat tarzında ufak tefek değişiklikler yaparak ömür boyu formunu koruması mümkün olur.

Bölgesel kilolar ve yağlanma söz konusu olduğunda ise durum tamamen farklıdır. Diyet ve egzersiz her ne kadar genel incelme ile beraber bölgesel incelmeye de etkili olsa da sadece diyet ve egzersiz ile bölgesel problemler maalesef giderilemez. Devreye bölgesel zayıflama, şekillendirme ve incelme tedavilerinin girmesi gerekir.

Bölgesel yağlanmanın en rahatsız edici olduğu ve inatçı olduğu bölgelerin başında Karın bölgesi gelir.

Karın bölgesi, aynı zamanda, sık kilo alıp verme, hareketsiz yaşam, spor yapamama ve özellikle bayanlarda hamilelikler nedeniyle gevşek ve sarkıktır. Bu yüzden de bölgesel yağları eritirken, aynı zamanda o bölgenin sıkılaşması ve yüzeydeki cildin kalitesinin de artması gerekir. Liposuction ameliyatlarından sonra da o bölgede cilt gevşekliği ve sarkıklık problemi sıklıkla ortaya çıkmaktadır.

Karın bölgesindeki bu can sıkıcı ve rahatsız edici fazlalık ve sarkmalardan kurtulmak için önerdiğimiz çözüm Exilis Elite saten vücut germe uygulaması..

Saten vücut germe ’de yağ dokusunda küçülme ile üzerindeki deride toparlanma ve sıkılaşmayı 2 farklı teknolojinin birleşimi sayesinde elde ediyoruz. Ultrason ve fokuslu radyofrekans. Sistem FDA onaylıdır ve bu iki farklı teknolojiyi barındıran tek sistemdir.

Patentli başlık sayesinde her iki enerji aynı anda iletilerek farklı şekillerde işlev görür. Bu sayede yağ moleküllerinin birbirinden ayrılması ve küçülmesi gerçekleştirilirken aynı zamanda dokunun sıkılaşması ve toparlanması gerçekleşir. Yani aynı seansta hem incelmek hem sıkılaşmak mümkündür.

Uygulama sırasında sadece sıcaklık hissedilir. Bu sıcaklık rahatsız edici değil, aksine rahatlatıcı bir sıcaklıktır. İşlem sırasında veya sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz.

Karın bölgesi için toplam seans sayısı, problemin derecesine göre 4-6 tır ve seans aralıkları 7-14 gündür.