Atatürk Mah. Alemdağ Caddesi
Santral İş Merkezi No:12-10 Kat:1 Da:6
Ümraniye / ISTANBUL

dr. pınar arat ile tanışın

1966 izmir doğumluyum. 1985 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden, 1990 yılında İzmir 9 Eylül üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Dermatoloji alanında uzmanlık eğitimimi İstanbul SB Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 1995 yılında tamamladım.
Ondan sonraki 13 yıl boyunca aynı hastanenin Dermatoloji Kliniği'nde Dermatoloji Uzmanı ve Başasistan olarak çalıştım.SB Okmeydanı Hastanesi'nde eğitim kadrosunda hizmetlerim devam ederken, aynı zamanda kendime ait muayenehane ve Medikal Lazer Medikal Estetik Merkezi'nde çalışmalarıma devam ettim. 2008 yılında kamudaki görevimden ayrılarak özel sektördeki hastanelerde çalıştım.
Çalışma hayatım boyunca uzmanlık alanım olan Dermatoloji ve Medikal Estetik alanında çok sayıda bilimsel kongre, toplantı ve kurslara katıldım. özellikle Medikal Estetik uygulamalar ile ilgili, konusunda uzman ve tecrübeli kişilerle birlikte çalıştım ve onlardan eğitimler aldım. Yoğun mesleki çalışmalarım yanında spor ve sinemaya fırsat buldukça zaman ayırmaya çalışıyorum. Evliyim ve 3 çocuk sahibiyim.
Ağustos 2016 itibariyle kendi kliniğimde çalışmalarımı yürütmeye başladım.
Sizlerle daha kolay, güvenli, keyifli bir iletişim içinde olmak; bilgi ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak amacıyla bu siteyi oluşturduk. önce sitemizin sayfalarında, sonra da yüzyüze buluşmak dileklerimle...