Btl Exilis (Saten Yüz Germe )

assdd - Btl Exilis (Saten Yüz Germe )

Online Randevu

Sıra beklemeden randevunuzu almanın kolaylığını yaşayın

Randevu Formu

Online Hizmetler

İnternet sitemden fayadalanabileceğiniz hizmetler

Online Hizmet Alın

Fiyat Talep Formu

İlgilendiğiniz hizmet ile ilgili fiyat almak için bana yazın

Fiyat Talebi İste

Bana Sorun

Aklınıza takılan tüm dermatolojik soruları bana sorun

Bana Soru Sorun

Exilis Elite (Saten Yüz Germe) Nedir?

Btl Exılıs Saten Yüz Germe  300x133 - Btl Exilis (Saten Yüz Germe )
Btl Exılıs (Saten Yüz Germe )

Exilis Elite, güçlü deri sıkılaşmasıyla birlikte uygulandığı alanda liftingi sağladığı klinik çalışmalarla gösterilen, bu sayede de pek çok ödül sahibi olmuş yeni bir teknolojidir. Fokuslu radyofrekans ile ultrason enerjisini uygulandığı bölgeye aynı anda vermektedir.

Exilis Elite ( Saten Yüz Germe ) Nasıl Çalışır?

Saten yüz germede fokuslu radyofrekans ve ultrason enerjisi, kontrol panelli özel başlıkla deri yüzeyinden derin deri tabakalarına ulaşarak kontrollü bir ısı oluşturur.

Fokuslu radyofrekans enerjisi ile oluşan ısı sayesinde kollajen fibrillerin üçlü sarmal yapısı çözünür, doğal iyileşme uyarısı tetiklenir ve fibroblastlar yeni, sağlıklı, kaliteli kollajen üretmek için harekete geçer. Ayrıca bu termal reaksiyon uygulanan dokudaki kollajen fibrillerde kontraksiyona ve dolayısıyla dokuda sıkılaşmaya neden olur.

Saten yüz germe olarak adlandırılan uygulama anestezi gerektirmeyen ağrısız, acısız bir uygulamadır. İşlem sonrası oluşan hafif kızarıklık dakikalar içinde geçer ve saten yüz germe uygulanan kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam eder.

Göz Çevresindeki Etkileri Nelerdir?

Yeni kolajen oluşumu ve lifting etkileri ile göz çevresi kırışıklıklarının derinliği azalır. Gözaltı torbaları ve morlukları hafifler. Böylece; yüz ifadesinde son derece önemli olan göz bölgesi daha diri,canlı ve genç görünür. Bu gençleşme tamamen kişinin kendi ifadesini koruyarak olmaktadır.

Exilis Elite ( Saten Yüz Germe ) Göz Çevresi Güvenli midir?

FDA ( Amerika Sağlık Örgütü ) tarafından “ wrinkle reduction “ yani kırışıklık giderme sistemi olarak onaylanmıştır. Bununla birlikte dünyada göz kapağı ve göz çevresinde kırışıklık giderme onayı bulunan ilk ve tek uygulamadır.

Estetik uygulamalarda en büyük kaygı uygulamadan kaynaklı hasar oluşumudur. Exilis Elite, hedef dokuya maksimum enerji gönderilirken bile akım sapmalarından koruyan,  dolayısıyla tam bir ısı kontrolünün sağlandığı ve yanık oluşumunun önlendiği, aktif güvenlik elementlerinden oluşmaktadır.

Saten yüz germe uygulamalarında kendi dokumuza iyileşme ve yenilenme uyarısı verilir dolayısıyla yabancı madde enjeksiyonu ya da teması olmadığından allerji riski yoktur.

Exilis Elite ( Saten Yüz Germe ) Göz Çevresinde Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Pek çok hasta uygulamanın ilk seansından itibaren derideki iyileşmeyi hissetmekle beraber önerilen 4-6 seansdır. İlerleyen seanslarda etki kuvvetlenir.  Dokudaki yeni kollajen yapımının etkilerini aylar içinde giderek daha da artan bir şekilde gözlemlemek mümkündür.

Btl Exilis ( Saten Yüz Germe ) Hangi Bölgelerde Uygulanmalıdır?
Exilis ( saten yüz germe ) yüzde göz kapakları, kaz ayakları, orta yüzde elmacık kemikleri çevresine, nazolabial hatta, alt yüze, boyuna, dekolteye ve ellere uygulanabilir.

Btl Exilis ( Saten Yüz Germe ) Diğer Tedavi Yöntemleri İle Kombine Edilebilir mi?

Btl exilis ( saten yüz germe ) tek başına uygulanabileceği gibi uygulanmış ya da uygulanması planlanan botulinum toxin, dermal dolgu veya PRP, kök hücre tedavisi gibi yapılandırıcı tedavilerle, biz hekimlerin planlaması doğrultusunda kombine edilebilir.

Btl Exilis ( Saten Yüz Germe )Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gereken Bir Durum var mı?

Btl exilis( saten yüz germe ) uygulaması acısız ve ağrısız bir işlemdir. Dolayısıyla uygulama öncesi topikal anestezi gerektirmez. Uygulamanın ardından dakikalar içinde normale dönen bir pembelik olduğu için günlük hayatı bloke etmez ve rahatlıkla her mevsimde uygulanabilir.